Haberler

Gürsel’e Plaketli uğurlama!

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol ve diğer doktorların da katıldığı bir törenle iş yaşamını noktalayan Gürsel, “ Kalbim burada olacak” diyerek duygularını ifade etti.

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol ise yaptığı açıklamada çok değerli bir doktor olan Atila Gürsel’e yeni yaşamında mutluluklar diledikleriini belirterek, “ Kendisi hastanemizde sağlık anlamında çok önemli işlere imza atmış bir isim. Hastanemizin kurullarında görev yapmış, hastalarımızla her zaman iyi  diyaloglar kurmuş bir isimdi. Hastanemizde 5.5 yl Genel Cerrahi uzmanı olarak görev yaptı ve şimdi emekli oluyor. Hizmetleri için Atila abiye çok çok teşekkür ediyorum. Burada bulunduğum süre içerisinde kendisi gerek hekimliği, gerekse beyefendi davranışları ile bizlere örnek olmuş bir isimdir. Hastane personeli adına kendisine sunacağımız bir plaket ile Atila abimizi uğurluyoruz. Gönül isterdi ki, daha uzun beraber çalışalım. Emeklilik hayatında kendisine mutluluklar diliyorum” dedi.

Çeşme Devlet Hastanesi’nde 5.5 yıl görev yapan Atila Gürsel, bu süreç içerisinde 21.500 hastaya baktı ve 2 bin 100 ameliyat gerçekleştirdi.Emekli olan Atila Gürsel’den boşalan görevi  şu anda hastanede görevli olan Genel Cerrah Op. Dr. Ferdi Ertaş yürütecek.

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.