Haberler

Jet cerrah Gürsel’e duygusal uğurlama

Çeşme Devlet Hastanesi’nin Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atila Gürsel, yaş haddinden emekli oldu. Op. Dr. Gürsel, 41 yıllık sağlık hizmetinin ardından 7 Temmuz 2017’de emekliye ayrıldı. Meslek yaşamının son beş yılını Çeşme Devlet Hastanesi’nde geçiren Gürsel, bu süre zarfında 21 bin 500 hasta muayene etti, 2 bin 100 ameliyat yaptı.
Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol, emekli olan Op. Dr. Atila Gürsel için tüm doktorların katılımıyla bir uğurlama töreni düzenledi. 

‘Kalbim sizlerle’

Başhekim Atıl Birol, “Atila Gürsel gerek beyefendi davranışlarıyla, gerekse hekimliğiyle bizleri kendisine hayran bıraktı. Gönül isterdi ki, daha uzun süreler birlikte çalışalım. Ama bundan sonraki yaşamında da kendisinin ziyaret edeceğiz. Bir ağabeyimiz olarak öngörülerini rica edeceğiz. Kendisine emeklilik yaşamında mutluluklar diliyoruz” diye konuştu. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atila Gürsel, “Emekli olsam da kalbim her zaman hastanemizle ve doktor arkadaşlarımla birlikte olacak. Mesleğimden kopmayacağım” dedi.

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.