Haberler

Çeşme Devlet Hastanesi´nde bir veda daha

13 Eylül 1984 tarihinde hemşirelik mesleğine, 9 Ağustos 2010 tarihinde de Çeşme Devlet Hastanesi'ndeki görevine başlayan Ayşe Bağan Erşan, 33 yıllık hemşirelik hizmetinin ardından 20 Temmuz tarihinde emekli oldu.

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol, İdari ve Mali İşler Müdürü Ömer Yaşar ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar'ın katılımıyla hemşire Ayşe Bağan Erşan için emeklilik töreni düzenlendi. Başhekim Op. Dr. Atıl Birol, emekli olan hemşire Erşan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, "Toplam memuriyet çalışma hayatı boyunca 33 yıllık bir geçmişi olan ve hastanemizde yedi yıllık hizmette bulunan hemşiremize veda ediyoruz. Kendisine, sağlık sektöründeki ve hastanemizdeki hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, emeklilik hayatında mutluluklar dilerim" dedi.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar da hemşire Ayşe Bağan Erşan'ın uzun yıllar boyunca hemşirelik hizmeti verdiğini belirterek, "Hastanemizde kan alma birimi, acil servis , çocuk servisi, genel cerrahi servisi gibi çeşitli birimlerde çalışan Ayşe Bağan Erşan,  birlikte çalıştığımız süre içerisindeki uyumlu mesai arkadaşlığı , özverili çalışmaları ve hastalara özel ilgi alakası ile herkesin sevgisini kazanarak hastanemizin emektar hemşireleri arasında yerini aldı. Başarılı çalışma hayatını noktalarken Çeşme Devlet Hastanesi olarak kurumumuzda geçen hizmetleri için sevgili hemşiremize  teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantısında sağlık ve esenlikler diliyoruz" diye konuştu.

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol, 33 yıllık hizmetinden dolayı hemşire Ayşe Bağan Erşan'a bir teşekkür belgesi vererek yeni yaşamına uğurladı. 

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.