Haberler

Çeşme Devlet Hastanesi´nden bir veda daha

 

4 Ağustos 2011 tarihinde hemşirelik mesleğine, 19 Şubat 2016 tarihinde de Çeşme Devlet Hastanesi'ndeki görevine başlayan Kezban Sert, 6 yıllık hemşirelik hizmetinin ardından 23 Ağustos tarihinde eş durumundan dolayı Çeşme Devlet Hastanesi'ndeki görevinden ayrıldı.

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol,  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar ve Hasta Hakları Birimi Sultan Gürhan Ateş’in katılımıyla hemşire Kezban Sert için uğurlama töreni düzenlendi. Başhekim Op. Dr. Atıl Birol, eş durumundan dolayı ayrılan hemşire Sert’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, "Toplam memuriyet çalışma hayatı boyunca 6 yıllık bir geçmişi olan ve hastanemizde bir buçuk yıllık hizmette bulunan hemşiremize veda ediyoruz. Kendisine, sağlık sektöründeki ve hastanemizdeki hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim" dedi.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar da hemşire Kezban Sert’in bir buçuk yıl boyunca hemşirelik hizmeti verdiğini belirterek, "Hastanemizde Acil Servis ve Palyatif Merkezinde çalışan Kezban Sert,  birlikte çalıştığımız süre içerisindeki uyumlu mesai arkadaşlığı, özverili çalışmaları ve hastalara özel ilgi alakası ile herkesin sevgisini kazanarak hastanemizden eş durumundan dolayı ayrılmıştır. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Çeşme Devlet Hastanesi olarak kurumumuzda geçen hizmetleri için sevgili hemşiremize  teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantısında sağlık ve esenlikler diliyoruz" diye konuştu.

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Atıl Birol, 6 yıllık hizmetinden dolayı hemşire Kezban Sert’e  bir teşekkür belgesi vererek yeni görev yerine uğurladı

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.