Haberler

Ödüllü hemşire emekli oluyor...

Ödüllü hemşire emekli oluyor

29 yıldır sağlık sektöründe hizmet veren ve Sağlıkta Kalite Fikirleri Yarışması'nda Türkiye İkincisi olan Hemşire Fatma Canbulat, emekli olmak için izne ayrıldı.

İlk görev yeri Konya olan ve 29 yıllık görev süresinin son dört yılında Çeşme Devlet Hastanesi'nde görev yapan hemşire Canbulat, 2,5 yıl Acil Servis'te, 1,5 yıl da Evde Bakım biriminde başarıyla hizmet verdi. 

2013 yılında Sağlık Bakanlığı, Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen, "Sağlıkta Kalite Fikirleri Projeleri Yarışması"nda, "Taraf Cerrahisi" projesi ile Türkiye İkincisi olmayı başaran hemşire Fatma Canbulat, Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Atıl Birol'u makamında ziyaret ederek veda etti. Çeşme Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ömer Yaşar ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar'ın da bulunduğu veda ziyaretinde, hemşire Canbulat, Çeşme Devlet Hastanesi'ndeki görev süresinde birlikte çalıştığı idarecilerine teşekkür etti.

Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Atıl Birol da hemşire Fatma Canbulat'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, emeklilik yaşamında sağlık ve mutluluk diledi. Başhekim Birol, hemşire Canbulat'a bir de Teşekkür Belgesi verdi. 

 

 

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.