Haberler

KİM TUTAR ÇEŞME DEVLET´İ

 

KİM TUTAR ÇEŞME DEVLET'İ

9 ayda eksiklerin giderilmesi için hummalı çalışmaların yapıldığı Çeşme Devlet Hastanesi; geçtiğimiz aylarda hizmete giren Palyatif Bakım MerkeziKemik Ölçüm ile Bilgisayarlı Tomografi Merkezleri’nden sonra önceki gün de Obezite ve Diyet Polikliniği’ni hayata geçirmesinin mutluluğunu yaşıyor.

Çeşme Devlet Hastanesi’nin yakın takipçisi Gazeteci Şerife Bekman'ın konuğu hastanenin başhekimi Opr Dr Atıl Birol’du 

 
9 aydır yapılan çalışmaların kısa bir özetini anlatan Birol’dan Obezite ve Diyet Polikliniğihakkında da açıklama yapmasını isteyen Bekman sohbet sonunda, “Başhekimin anlattıkları karşısında gururlandım. Burasının sağlık ocağı kadar bile hizmet veremediği günleri bilirim. Fakat görüyorum ki son 9 ayda bu hastane resmen uçuşa geçti. Mevcut eksiklerini bir bir kapatan bir hastanedeyim. Biliyor musunuz ben buraya 9-10 ay öncesine kadar hastane bile demiyordum. Hatta muayene için gelmiyordum bile” diye konuştu 
 
Ortopedi’de, Genel cerrahi’de, İç hastalıkları’nda, Nöroloji’de ve daha pek çok alanda süper bir kadroya sahip Çeşme Devlet Hastanesi, son starını geçtiğimiz günlerde bünyesine kattı. Tüm dünyanın olduğu gibi Çeşme’nin de başının belası Obezite ile savaş için özel bir ismi kadrosuna dahil eden Çeşme Devlet Hastanesi, Diyetisyen Tuğba Özdemir’le gücüne güç kattı.

 

 

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.