Haberler

Çeşme’de bebekler artık üşümeyecek...

Çeşme’de bebekler artık üşümeyecek

iZMİR’İN Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından,

yeni doğan bebekler için örülen giysileri Çeşme Devlet Hastanesi’ne teslim etti.

iZMİR’İN Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından, yeni doğan bebekler için örülen giysileri Çeşme Devlet Hastanesi’ne teslim etti. Gengörü, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyüp Yıldız ve kursiyerlerle birlikte, Çeşme Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Atıl Birol’u makamında ziyaret ederek, kursiyerler tarafından yeni doğan bebekler için yünden örülen çeşitli giysi, patik, eldiven, atkı ve bereleri hediye etti. 

Kursiyerlere teşekkür

Çeşme Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören 97 kursiyer tarafından yeni doğan bebekler için hazırlanan 130 paket yün giysiyi teslim alan Atıl Birol, “Kış aylarında, el emeği, göz nuru bu yün giysiler sayesinde, yeni doğan bebeklerimiz üşümeyecek. Hastanemiz adına, başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bahattin Gengörü, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyüp Yıldız olmak üzere, kurs eğitmenlerimize ve kursiyerlere teşekkür ediyoruz” dedi. 

2 yün giysi hediye

Gengörü de, bebeklerin üşümemesi için katkıda bulunduklarını ifade etti. Atıl Birol, İdari ve Mali İşler Müdürü Ömer Yaşar ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Merve Yaşar ile birlikte, Çocuk Hastalıkları Servisi’nde tedavi gören bir çocuğu ziyaret ederek 2 yün giysi hediye etti. 

Haber Listesine Geri Dön© 2012 T.C. Sağlık Bakanlığı Çeşme Devlet Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.